ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
В центре внимания
За два роки на Луганщині засудили 40 бойовиків та їх пособників
  23 января 2018 14:25
|
  467

За два роки на Луганщині засудили 40 бойовиків та їх пособників

За два роки на Луганщині засудили 40 бойовиків та їх пособників

На території Луганської області у 2016-2017 роках за матеріалами СБУ позбавили волі 40 учасників російсько-терористичних угруповань та їх пособників.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Луганської ОДА. 

Повідомляється, що судові вироки отримали, зокрема, «бойовики, диверсанти та зрадники».

«Кремінський районний суд до п’яти років ув’язнення засудив мешканця Голубовки (колишній Кіровськ) – «стрілка» так звавної «14 БТрО 2 армійського корпусу ЛНР», який у складі підрозділу «ніс службу» на сепаратистських блокпостах і був затриманий, коли зі зброєю та боєприпасами проник на територію, контрольовану українською владою», — йдеться про один із випадків.

Також суд оголосив вирок подружжю із Привілля, яке 3 вересня 2016 року «вчинило замах на диверсійний акт».

«Аби залякати місцеве населення та дестабілізувати ситуацію в регіоні, проросійськи налаштована сімейна пара планувала підрив меморіалу «Воїнам-визволителям» на узбіччі дороги Лисичанськ-Сєвєродонецьк», — йдеться у повідомленні ЛОДА.

Зазначається, що подружжя засуджено до двох років ув’язнення з конфіскацією всього майна.

Окрім того, повідомляється, що був позбавлений волі представник «Міністерства внутрішніх справ» так званої «ЛНР».

«Колишній інспектор одного з міськвідділів ГУ МВСУ в Луганській області, у 2014 році був звільнений зі служби за підтримку проросійських бойовиків, виїхав на окуповану територію та працевлаштувався в силовому блоці антиукраїнського утворення – «Міністерстві внутрішніх справ ЛНР». Згодом намагався налагодити контакти зі співробітниками української поліції. Під час приїзду на контрольовану територію колаборанта затримали співробітники СБУ», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також свою четверту судимість отримав бойовик терористичної банди «Призрак» НЗФ ОРЛО у вигляді позбавлення волі на 10 років.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены