ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
В центре внимания
З Росією приходить тільки бідність
  25 мая 2016 11:30
|
  1169

З Росією приходить тільки бідність

З Росією приходить тільки бідність

Крим завжди буде забезпечуватися за залишковим принципом. За великим рахунком, це звичайна військова база, на пляжах якої можна ще й позасмагати.

«Грошей немає, але ви тримайтеся» — ці слова, що їх сказав російський прем’єр-міністр Дмітрій Медведєв у відповідь на скарги пенсіонерів окупованого Криму, вже встигли стати такими ж популярними, як інша фраза Медведєва з недавнього минулого — «мої слова повинні відбиватися у граніті».

Але якщо «гранітна» фраза була відображенням манії величі і інтелектуальної немочі Медведєва, то слова про гроші стали певним результатом російської політики в окупованому Криму. Благополучний, казково багатий пройдисвіт, представник корумпованої кліки, що контролює всі сфери життя у величезній країні, радить «триматися» бідним людям, які потрапили в ситуацію безвиході з його милості, з прямої провини окупантів. Яка дурість і який цинізм!

Можуть сказати, що якби Крим залишався у складі України, його пенсіонери не жили б краще — хоча б тому, що російські пенсії все одно вищі за українські. Звичайно, пенсії вищі. А ціни? А та плата, яку змушений платити півострів за фактичне перетворення в острів? Адже після окупації Криму всі зв’язки, які були природними для півострова з точки зору його географічного розташування, були розірвано.

Замість суші — вода. Замість Перекопу — Керченська протока. І при цьому для Медведєва Крим — такий саме регіон, «як всі». Якщо хтось думав, що в Кремлі будуть вишукувати «зайві кошти» для того, щоб сподобатися жителям окупованих територій, то він сильно прорахувався. У Москві чудово розуміють, що рано чи пізно Крим доведеться віддавати і якщо вже подобатися — то тим, хто залишиться в будь-якому випадку. І в цьому сенсі Крим завжди буде забезпечуватися за залишковим принципом. За великим рахунком, це звичайна військова база, на пляжах якої можна ще й позасмагати. Доля «тубільців» окупантів не хвилює.

І це, з одного боку — трагедія для жителів Криму, а з іншого — щеплення для всіх тих і на півострові, і в Україні в цілому, хто мріяв про Росію і готовий був потрапити в обійми колишньої метрополії навіть разом з територією. З Росією приходить тільки бідність. Хіба ще незрозуміло? Грошей немає.

А ви тримайтеся.

 

Источник: Эспрессо.tv

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены