ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
2
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
2
В центре внимания
Юлія Тимошенко підозрює Президента у бажанні фальсифікувати вибори
  24 января 2018 15:20
|
  704

Юлія Тимошенко підозрює Президента у бажанні фальсифікувати вибори

Юлія  Тимошенко підозрює Президента у бажанні фальсифікувати вибори

 

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що Президент Петро Порошенко порушив закон, не подавши до нового складу Центральної Виборчої Комісії кандидатуру представника її партії.

«Президент Порошенко знову не пройшов випробування на демократію. Не здав іспит на віддане та чесне служіння країні. Він подав склад своєї комісії, включивши туди безліч своїх людей. Від своєї партії – п’ятеро. Від Народного Фронту приблизно стільки ж. Від всіх інших фракцій він вніс по одній людині у члени ЦВК. І тільки від однієї парламентської політичної фракції «Батьківщини» не подав жодної кандидатури, порушивши тим самим закон про Центральну виборчу комісію. Порушивши всі основи демократії.», — заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції.

На думку лідерки «Батьківщини» Президент так бореться із своїм найсильнішими політичними конкурентами

«Іншими словами,  партія «Батьківщина», яка має перший рівень підтримки у суспільстві, і вибори у територіальні громади показали, що більше третини українців підтримує сьогодні «Батьківщину»,  так от від нашої партії президент свідомо не вніс кандидатуру у ЦВЕ, порушуючи закон», — додала вона.

Тож, на думку  лідерки опозиційної партії, влада збирається сфальшувати вибори Президента та депутатів парламенту, що мають відбутися 2019 року.

«Це говорить про те, що він не збирається чесно проводити вибори. Всі договорняки, які у нього є, забезпечують йому у майбутній Центральній Виборчій Комісії абсолютну більшість. І що навіть один член ЦВК від «Батьківщини» не дасть йому сфальшувати вибори. Він готується не до виборів. Він готується до фальсифікації», — заявила Тимошенко.

 

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены