ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
6
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
6
В центре внимания
«Укроборонпром» завершив випробування модернізованого броньовика
  27 ноября 2017 14:38
|
  535

«Укроборонпром» завершив випробування модернізованого броньовика

«Укроборонпром» завершив випробування модернізованого броньовика

Очікується проведення всебічних випробувань безпосередньо українськими військовими, що є необхідною умовою для серійного виробництва

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», завершило повний цикл заводських випробувань бойової машини піхоти БМП-1УМД, що є глибокою модернізацією БМП-1. Про це повідомляє прес-служба концерну.

 «БМП-1УМД успішно завершила всі ходові, вогневі та інші експлуатаційні випробування, підтвердивши свої високі характеристики, які значно розширили бойові можливості БМП», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що БМП-1УМД оснащений сучасним бойовим модулем, цифровою системою управління вогнем, німецьким двигуном Deutz та іншим передовим обладнанням. Завдяки бойовому модулю «Стілет», який оснащений 30-мм автоматичною гарматою, 30-мм автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також високоточним протитанковим комплексом «Бар‘єр», машина отримала потужну вогневу міцність.

«Такий арсенал озброєння забезпечує знищення не тільки живої сили та легкоброньованої техніки, але і танків противника на відстані до 5 км… Вага БМП-1УМД становить 14 тонн, що лише на 1 тонну більше за звичайну БМП-1», — додає «Укроборонпром».

 

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены