ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
3
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
3
В центре внимания
У Росії хочуть запустити в Крим тури «для бідних»
  28 ноября 2017 16:39
|
  497

У Росії хочуть запустити в Крим тури «для бідних»

У Росії хочуть запустити в Крим тури «для бідних»

Асоціація курортних міст Росії працює над турами «для бідних». Про це розповів глава Сочі Анатолій Пахомов на Міжнародному туристичному форумі SIFT. Йдеться про оздоровчому туризмі для малозабезпечених росіян.  Повідомляє сайт «События». 

«Ми пропонуємо розповсюдити цей досвід на інші курорти, щоб з жовтня по квітень роботодавці могли направляти своїх працівників на лікування зі стовідсотковою або частковою компенсацією витрат», — запропонував чиновник, додавши, що за основу можна взяти сезонну програму «Відкритий Південь», яка реалізується в Сочі.

В рамках проекту міські санаторії пропонують проживання з лікуванням за ціною від 1,4 тис. Рублів на добу. Крим готовий запропонувати аналогічні умови, в тому числі для сімейних і дитячих груп.

«Наша здравниця зберегла всю інфраструктуру для дитячого відпочинку та лікування, тому пропонуємо включити в проект програми дитяче оздоровлення. Ще з радянських часів є статистика, що дитина, який провела 21 день в Криму, потім півроку не хворіє», — розповів під час обговорення проекту глава адміністрації Євпаторії Андрій Філонов.

Відзначається, що робота над програмою почнеться вже в грудні. Для участі в ній запросили також курорти Кавказьких Мінеральних Вод.

«На тестовий режим реалізації програми ми плануємо вийти до серпня 2018 року, щоб вже наступної осені вона заробила», — сказав президент Асоціації курортних міст Анатолій Луцик. часткового дозволу на переміщення товарів на окуповані території.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены