ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
У Росії пустили з молотка майно організатора блокади Криму
  27 ноября 2017 16:25
|
  479

У Росії пустили з молотка майно організатора блокади Криму

У Росії пустили з молотка майно організатора блокади Криму

Влада Росії розпродали майно генерального директора кримськотатарського телеканалу АTR, одного з організаторів «громадянської блокади» Криму Ленура Іслямова.  Повідомив сайт sobytiya.info

Так, на аукціон були виставлені чотири об’єкта — по два в Криму і в Росії: офісне приміщення в Сімферополі, спортивно-оздоровчий центр у Гурзуфі, а також два машиномісця в Москві.

Чотири об’єкта спочатку оцінювалися більш, ніж в 141,7 млн руб, проте після декількох спроб реалізації його ціна була знижена і об’єкти пішли з молотка за 51,8 млн рублів. Офіс площею 480,3 квадратних метрів, розташований на проспекті Кірова, 74а в Сімферополі, продали за 16,1 млн рублів при початковій ціні в 29,147 млн.

Переможцем торгів визнано якусь Наталію Кускевич. Ще один кримський об’єкт Іслямова — спортивно-оздоровчий центр площею 432,6 квадратних метрів, розташований в Гурзуфі на набережній ім. Пушкіна, 7а, і земельна ділянка під ним площею 1094,00 кв м. Загальна ціна спорткомплексу і землі склала 105,9 млн руб. Однак після кількох спроб продати лот за високу ціну вона також була знижена до 32 млн.

«Переможцем торгів з продажу майна боржника за допомогою публічної пропозиції визнається учасник торгів Пурим Костянтин Юрійович», — оголосили на аукціоні.

Московські об’єкти Іслямова також продали. Два розташованих по сусідству машиномісця в Москві по вулиці Машкова були реалізовані за 1,861 млн руб кожне, при заявленій початковій ціні 3,356 млн руб за один об’єкт. Володарем об’єктів став Мурат Битоков.

Відзначимо, в Росії Іслямова пред’явили заочне звинувачення в диверсії, в результаті якої в листопаді 2015 року Крим був повністю знеструмлений. Крім того, він є фігурантом кримінальної справи, яке ФСБ порушило за фактом створення збройного формування біля адміністративного кордону анексованого Криму.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены