ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
У Луганську поменшало озброєних осіб та військової техніки – Хуг
  24 ноября 2017 16:19
|
  392

У Луганську поменшало озброєних осіб та військової техніки – Хуг

У Луганську поменшало озброєних осіб та військової техніки – Хуг

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявляє, що в окупованому Луганську поменшало озброєних осіб та військової техніки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час скайп-включення зі сходу України в рамках щотижневого брифінгу.

Хуг нагадав, як цього тижня відвідав Луганськ. За його словами, ситуація у місті була спокійною. «Люди займалися своїми повсякденними справами, поменшало озброєних осіб та військової техніки», — сказав він.

«У вівторок, 21 листопада, наші спостерігачі бачили близько 150 озброєних осіб і приблизно 30 машин, зокрема, бронетранспортери. Також у вівторок СММ зафіксувала колону з броньованих машин військового типу, вантажівок та озброєних осіб поблизу Дебальцевого, і згодом спостерігачі, ймовірно, бачили ту саму колону в районі Веселої Тарасівки поблизу міста Луганськ», — сказав Хуг.

«Не хочу коментувати останні події у Луганську. Проте хотілось би нагадати сторонам, що інтереси цивільного населення мають перебувати на першому місці. Цього року загинули або дістали поранення вже понад 400 цивільних осіб, а ця цифра збільшилася ще на 6 осіб минулого тижня, двоє з яких загинули у результаті інцидентів, пов’язаних із спрацюванням мін та невибухлих боєприпасів», — сказав Хуг.

Водночас він сказав, що СММ не може підтвердити інформацію про перетин українсько-російського кордону колоною військової техніки з РФ у зв’язку з подіями в Луганську. Хуг уточнив, що цього тижня він відвідував Луганськ двічі. За його словами, СММ завжди готова і доступна до діалогу для всіх зацікавлених сторін.

«Ми постійно наголошуємо на тому, що зрештою цей конфлікт можна вирішити лише шляхом діалогу», — додав він. «Стосовно подій у Луганську – ми, загалом, спостерігаємо відносно спокійну ситуацію. Поменшало озброєних осіб і військової техніки у деяких районах міста», — сказав Хуг.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены