ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
6
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
6
В центре внимания
У Криму окупанти вирішили продати одне з найстаріших винних підприємств
  27 ноября 2017 13:27
|
  372

У Криму окупанти вирішили продати одне з найстаріших винних підприємств

У Криму окупанти вирішили продати одне з найстаріших винних підприємств

У Криму окупаційна влада виставила на продаж одне з найстаріших виноробних підприємств регіону АТ «Завод шампанських вин «Новий Світ». Про це пише ТАСС

Його початкова ціна, згідно повідомленню, становить 1,496 млрд руб. До цього лоту, йдеться в документі, входять дев’ять земельних ділянок загальною площею 93 536 кв. м. Загальна площа будівель, що знаходяться на них, становить 58 963,7 кв. м.

«Відсоток продаваних акцій,  у статутному капіталі АТ — 100%», — йдеться у повідомленні.

Зазначаєтья, що підсумки торгів мають підвести 20 грудня в Сімферополі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 13 грудня.

Виноробне підприємство «Новий Світ» було засновано в 1878 році основоположником російського виноробства князем Левом Голіциним. У 1880-х він був першим виноробом, який отримав право використовувати герб Російської імперії на етикетці, а в 1896 році ігристе вино під маркою «Коронаційне» подавали на честь коронації імператора Миколи II. Ще за чотири роки, в 1900 році, вино «Нового Світу» отримало гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі.

Після анексії Криму Росія «націоналізувала» завод «Новий Світ», який знаходився у державній власності України. У разі «приватизації» підприємства продаж заводу повинен стати першою великою операцією з реалізації державного майна України.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены