ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
7
В центре внимания
У Криму нові обшуки, забрали кримського татарина, якого колись катували
  25 января 2018 10:40
|
  415

У Криму нові обшуки, забрали кримського татарина, якого колись катували

У Криму нові обшуки, забрали кримського татарина, якого колись катували

В анексованому Росією Криму з ранку 25 січня відбуваються обшуки, зокрема в Джанкої провели обшук у Енвера Кроша й забрали його до райвідділку.

 Про це повідомляє «Українська Правда», посилаючись на сторінки кількох кримських татар у Facebook.

«Сьогодні проходять обшуки – і один із них проходить в Енвера Кроша у Джанкої», – написав юрист Еміль Курбедінов.

«Я хотів би нагадати: Енвер Крош зазнав тортур електричним струмом у грудні 2015 року. Його обманом завели в відділ поліції, де були вже співробітники ФСБ, які почали схиляти Енвера до співпраці», – зазначив він.

«Коли вони зрозуміли, що Енвер не піде з ними на співпрацю, то віддали розпорядження місцевим поліцаям катувати його! І ті, натягнувши мішок на голову Енверу привели його в якісь каземати і катували! Катували довго і з пристрастю. Енвер залишився в живих і розповів свою історію в тому числі і в ЗМІ», – додав Курбедінов.

За його словами, Крош «до останнього дня не залишив мирну боротьбу і активно брав участь у політичному й громадському житті Криму, виходив із одиночним пікетом».

У свою чергу, Луфтіє Зудіева повідомила: «Оголошено план «Фортеця». Всім терміново сказали покинути територію, прилеглу до Джанкойського РВВС».

«Спочатку силовики приїжджають о 7 ранку в повній амуніції і на декількох машинах. Людину забирають з дому за адміністративною (!) справою, везуть до райвідділу, не даючи можливості пройти в будівлю ні родичам, ні захиснику, нагнітаючи ситуацію серед простих людей. А потім дорікають родичам і друзям, що вони «штурмують будівлю поліції» і «збирають мітинги», – написала вона.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены