ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
У Криму йде спецоперація проти Меджлісу — Чубаров
  23 ноября 2017 16:06
|
  465

У Криму йде спецоперація проти Меджлісу — Чубаров

У Криму йде спецоперація проти Меджлісу — Чубаров

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, аналізуючи сьогоднішні обшуки в будинках кримських татар і затримання активістів національного руху, назвав їх «широкомасштабною спецоперацією».

Про це він написав у Facebook.

«Аналіз інформації, яка надходить з Криму, свідчить про широкомасштабну спеціальну операцію, яка проводиться ФСБ Росії в окупованому Криму, метою якої є нові арешти активістів національного руху і компрометація Меджлісу кримськотатарського народу», — написав Чубаров.

За його словами, роль провокатора в компрометації Меджлісу, «з власної волі чи з примусу, відведена громадянину Туреччини Юсуфу Айтану», який увійшов в довіру сім’ї покійної Веджіє Кашка.

Як наголосив голова Меджлісу, з метою виправдати нові обшуки і затримання кримських татар та очорнити представницький орган народу, окупанти організували вкидання фейкових матеріалів про причину обшуків і затримань кримських татар.

«Як заведено в окупованому Росією Криму, одночасно з початком обшуків у російських державних ЗМІ відбувся викид інформаційних матеріалів, покликаних виправдати чергові репресії російських окупантів проти кримських татар та водночас очорнити Меджліс кримськотатарського народу», — наголосив він.

За словами голови Меджлісу, загалом у четвер були затримані п’ятеро активістів національного руху — Бекір Дегерменджи, Куртсеїт Абдуллаєв, Асан Чапух, Руслан Трубач і Кязім Аметов.

«Ще пізніше з Криму надійшла чорна звістка про смерть ветерана кримськотатарського національного руху 82-річної легендарної Веджіє абла Кашка, якій стало зле під час обшуку її будинку. Веджіє абла Кашка померла в машині швидкої допомоги», — повідомив Чубаров.

За його словами, «в Меджлісі кримськотатарського народу стежать за ситуацією, пов’язаною з сьогоднішніми трагічними подіями в Криму. Про прийняті рекомендації та інші рішення повідомлятиметься».

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены