ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
6
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
6
В центре внимания
У «ДНР» визнали, що втрутилися у ситуацію в «ЛНР»
  23 ноября 2017 11:32
|
  510

У «ДНР» визнали, що втрутилися у ситуацію в «ЛНР»

У «ДНР» визнали, що втрутилися у ситуацію в «ЛНР»

У самопроголошеній «ДНР» заявили, що разом із «органами» так званої «ЛНР» провели на території цієї «республіки» спільні «контррозвідувальні й антидиверсійні заходи». Про це повідомляє Українська  служба ВВС із посиланням на так зване «Міністерство державної безпеки ДНР» («МГБ ДНР»).

Зокрема, у повідомленні йдеться, що в результаті цих заходів було «припинено діяльність основних членів злочинної групи, які діяли під контролем командування третього окремого полку спецпризначення ГУР МО України».

«Агентурою спецслужб України з числа чиновників ЛНР, здійснювалася цілеспрямована робота із дискредитації діяльності правоохоронних органів і спецслужб Народних Республік», — кажуть у «МГБ ДНР».

В українському Міноборони в коментарі ВВС Україна заявили, що українська сторона «не причетна до жодних диверсій» на непідконтрольних територіях і «жодних диверсійних груп там немає».

«Це спроба ввести в оману людей, які проживають на тих територіях, і міжнародну спільноту», — сказав речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник і ще раз наголосив, що Україна суворо дотримується мінських домовленостей.

Водночас він додав, що Міноборони України «уважно стежить за тим, що там відбувається».

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены