ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
Словацькі ультраправі хочуть визнати російську анексії Криму
  24 ноября 2017 14:37
|
  501

Словацькі ультраправі хочуть визнати російську анексії Криму

Словацькі ультраправі хочуть визнати російську анексії Криму

Голосування за визнання анексії Криму може пройти взимку. Словацька праворадикальна опозиційна партія має намір ініціювати голосування за визнання анексії Криму Російською Федерацією. Про це заявив керівник прес-служби парламентської партії «Народна партія — Наша Словаччина» Мілан Угрик, передає «РБК-Україна».

За словами Угрика, в питанні Криму потрібно «поважати волевиявлення кримчан». У той же час депутат Петер Марчек заявив, що має намір підняти це питання в парламенті в січні-лютому 2018 року.

«Крим був частиною Росії. Півострів був переданий Києву Микитою Хрущовим у 1954 році, коли Україна була частиною СРСР. Крім того, возз’єднання у 2014 році відбулося за підсумками референдуму. Москва має повне право на це», — заявив Маречек.

Також повідомляється, що для ініціювання голосування з даного питання його повинні підтримати не менше 15 депутатів парламенту. У партії «Народна партія Наша Словаччина» у законодавчому органі 14 місць

«Народна партія Наша Словаччина» заявляє про свою історичну спадкоємність із силами, що співробітничали із нацистами під час другої світової

 

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены