ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
3
7
0
8
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
3
7
0
8
В центре внимания
Прожитковий мінімум та податок на розкіш – від крайності у крайність
  24 марта 2017 16:18
|
  1189

Прожитковий мінімум та податок на розкіш – від крайності у крайність

Прожитковий мінімум та податок на розкіш – від крайності у крайність

Уряд шукає механізми та можливості для підвищення пенсій та соціальних виплат. Проте друкувати для цього гроші держава не буде.

Станіслав Батрин: «Чи можна зараз довіряти тим крокам влади, які вона начебто політизує і піарить, про те, що в українців скоро з’явиться система якась. Я не песиміст, я оптиміст. Але від сьогоднішнього уряду не слід очікувати змін на краще».

Згідно із Законом України «Про прожитковий мінімум», прожитковий мінімум – вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров’я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості.

Проте, чи вистачить мінімальних заробітних плат та пенсій, аби гідно жити простому громадянину України і мати всі ті мінімальні «блага», перераховані вище?

У той час, коли ви збираєте копійку до копійки, є й такі, хто собі  ні в чому не відмовляє. Чи не варто підвищити для них податки? У нас був прецедент на введення податку на дорогі автомобілі. Але чи сплачується він?

Олег Назаренко: «По неофіційній інформації, близько 70% власників таких автомобілів ніяких податків не сплачували. Немає важелів впливу на автомобілістів: чи сплатили вони податок, чи не сплатили. А поліція немає підстав зупини людину на вулиці і попросити у неї квитанцію за сплату цього податку».

Павло Себастьянович: «Проблеми, які відбуваються всередині країни, для таких людей є не дуже важливими. Все що вони роблять, вони роблять для себе».

Детальніше дивіться у другому блоці програми #ПРОЕКТЯНКОВСЬКОГО від 24 березня 2017 року.

У гостях в нашому ефірі побували Станіслав Батрин, керівник проекту «Відкритий суд», Павло Себастьянович, координатор групи «Податки» громадянської платформи «Нова країна», а також на зв’язку телефоном із нами був Олег Назаренко – генеральний директор ВААІД.

© Черноморская телерадиокомпания, 2024Все права защищены