ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
В центре внимания
Протистояння в Одесі 2 травня. Суд залишив під арештом одного з фігурантів справи
  28 ноября 2017 09:47
|
  494

Протистояння в Одесі 2 травня. Суд залишив під арештом одного з фігурантів справи

Протистояння в Одесі 2 травня. Суд залишив під арештом одного з фігурантів справи

У Одеської області Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід фігуранту справи про заворушення 2 травня 2014 року Сергію Долженкову, якому інкримінують підозру в сепаратизмі. Про це 27 листопада повідомляє прес-служба прокуратури області.

Про це повідомив «Український тиждень»

Так, Апеляційний суд підтвердив ухвалу Приморського райсуду, який залишив Долженкова під вартою до 12 січня.

Як повідомлялося, 14 литопада Одеський Приморський райсуд продовжив арешт ще на два місці, до 12 січня,  Сергію Долженкову.

2 жовтня органи слідства пред’явили Мефьодову та Долженкову підозри у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 14 і ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України, оскільки досудовим розслідуванням встановлено, що підсудні у складі групи осіб вели протягом лютого-березня 2014 року в Одеській області «антидержавну підривну і диверсійну діяльність, спрямовану на поширення ідей сепаратизму і розбрату, ксенофобії, порушення функціонування державних структур. Кінцевою метою діяльності було незаконне відокремлення південно-східних регіонів України і приєднання їх до Російської Федерації або створення на цій території нових державних утворень «Новоросії», «Малоросії! чи «народних республік».

Також задокументовано публічні заклики підсудних Мефьодова і Долженкова під час автопробігу по Миколаївщині та Одещині, що мали на меті вплинути на суспільну думку жителів цих регіонів для подальшого створення на території областей незаконних утворень та порушення порядку, встановленого Конституцією України.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены