ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
В центре внимания
Німеччина підтримує зусилля генсека Ради Європи щодо Росії
  28 ноября 2017 11:13
|
  433

Німеччина підтримує зусилля генсека Ради Європи щодо Росії

Німеччина підтримує зусилля генсека Ради Європи щодо Росії

Уряд Німеччини підтримує зусилля Турбйорна Ягланда у питанні участі Росії в ПАРЄ. Про це йдеться в офіційній відповіді МЗС ФРН на запит DW. 

Уряд Німеччини «підтримує генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда у його зусиллях з пошуку рішення для майбутніх викликів». Про це йдеться в отриманій у понеділок, 27 листопада, офіційній відповіді  міністерства закордонних справ ФРН на запит DW про позицію Берліна стосовно нещодавніх заяв Ягланда про роль Росії у Раді Європи.

«Рада Європи — важливий міжнародний актор, який виступає за права людини, демократію та верховенство права, який покликаний підтримувати і посилювати діалог 47 країн-учасниць з цих та інших тем», — йдеться в документі. У МЗС ФРН назвали Раду Європи «незамінною» в якості «хранительки» Європейської конвенції з прав людини і «понад 200 інших конвенцій, дотримання яких контролює Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ)».

«Чи буде і з якими правами російська делегація знову брати участь в засіданнях Парламентської асамблеї Ради Європи, повинні вирішувати сама російська делегація або ПАРЄ, до якої входять депутати країн-членів Ради Європи», — відзначили в Берліні.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены