ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
На заводі “Перетворювач” йде обшук — через можливу співпрацю з Росією
  28 ноября 2017 13:29
|
  429

На заводі “Перетворювач” йде обшук — через можливу співпрацю з Росією

На заводі “Перетворювач” йде обшук — через можливу співпрацю з Росією

СБУ проводить обшуки на заводі «Перетворювач». Про це Укрінформу повідомили на ПАТ «Завод «Перетворювач». 

«Сьогодні вранці на територію підприємства прибуло близько 40 співробітників УСБУ в Запорізькій області. У тому числі, й озброєні люди. Зараз в приміщеннях заводоуправління проводяться обшуки», — повідомили на підприємстві.

В управлінні УСБУ в Запорізькій області інформацію про проведення обшуків підтвердили, зазначивши, що «ці дії здійснюються у рамках розслідування раніше відкритого кримінального провадження». У чому саме підозрюється керівництво підприємства і за якою статтею КК України відкрито кримінальне провадження офіційно не повідомляється.

За неофіційними даними, обшуки проводяться з метою перевірки інформації про постачання ПАТ «Перетворювач» через одну з суміжних держав на територію РФ продукції, що може застосовуватися для потреб військово-промислового комплексу, зокрема для забезпечення роботи енергоустаткування морських суден і підводних човнів.

В УСБУ в Запорізькій області офіційно цю інформацію не підтверджують, але й не спростовують.

ПАТ «Завод «Перетворювач» є єдиним в Україні виробником силових напівпровідникових приладів: діодів, тиристорів, модулів та інших приладів на струми від 10 до 4000А напруга до 4000В.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены