ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
3
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
3
В центре внимания
Фейковий Меджліс
  05 мая 2016 12:29
|
  1246

Фейковий Меджліс

Фейковий Меджліс

Заборона діяльності Меджлісу російськими так званими прокураторую та судом спрямована в першу чергу проти Мустафи Джемілєва та Рефата Чубарова. Маргіналізуючи Меджліс Росія намагається відібрати у цих лідерів підстави вважатися легітимними представниками народу в очах, перш за все, міжнародної спільноти.

Численні поїздки Чубарова та Джемілєва світом, зустрічі з міжнародними організаціями та лідерами держав, під час яких вони розповідають про ситуацію кримських татар і вимагають утримати санкції проти Росії мають втратити логічне підгрунтя саме тому, що реального впливу на життя свого народу ці лідери не мають.

Одним словом: заборона Медлісу — це елемент стратегії делегітимізації на міжнародній арені Чубарова та Джемілєва як лідерів кримськотатарського народу.

Коли у Криму створять альтернативний Меджлісові орган, формально очолюваний російськими колаборантами з кримських татар, тоді люди, хоч з почуттям огиди, але таки співпрацюватимуть з ним для вирішення своїх щоденних життєвих справ. Таким чином кримські татари самовідстороняться від політики, щоб вижити на рідній землі. Це у радянські часи їм не було чого втрачати, а тепер є. А Кремлеві це на руку.

Як цьому протидіяти і як утримати значення і вплив Меджлісу та його лідерів на життя кримських татар? Єдиний шлях — це створення кримськотатарської автономії у складі України з урядом на чолі з нинішніми лідерами народу, який буде тимчасово працювати на території великої України. Уряд Криму «на вигнанні» — це формалізація Меджлісу та його легітимізація у світі, яка дозволить йому та нашим лідерам залишитись у «кримській грі» в якості реальних політичних фігур.

 

Источник: Facebook Nedim Useinov

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены