ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
2
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
2
В центре внимания
Екс-голова ДАІ Полтавщини Блажівський втік до Криму від покарання за побори
  29 ноября 2017 13:22
|
  395

Екс-голова ДАІ Полтавщини Блажівський втік до Криму від покарання за побори

Екс-голова ДАІ Полтавщини Блажівський втік до Криму від покарання за побори

Суд визнав винним у хабарництві екс-начальника управління Державної автомобільної інспекції у Полтавській області Петра Блажівського та засудив його до 7 років ув’язнення з конфіскацією усього майна, повідомляють «Наші гроші». 

Суд відбувся без підсудного, оскільки той, за даними СБУ, переховується у родичів у Криму.

Згідно з матеріалами суду, у 2014 році Блажівський вимагав від підлеглих щомісячно платити йому від $1000 до $4000 «за прихильне ставлення до них під час проходження служби в підрозділах ДАІ та можливість продовжувати працювати на займаних посадах».

Як розповіли свідки, сума хабарів залежала від кількості населення, яке проживає на території обслуговування того чи іншого підрозділу.

Блажівського затримали наприкінці грудня 2014 року у лікарняній палаті, коли він отримав через посередника тисячу доларів від одного зі своїх підлеглих. Портфель із грошима Блажівський викинув через вікно. Серії та номери виявлених у портфелі доларів співпали з тими, які були видані правоохоронцями для передачі в якості хабара.

Слідство навело у суді чотири епізоди отримання Блажівським хабарів на загальну суму $10 500.

У матеріалах суду зазначається, що до кінця листопада 2015 року Блажівський систематично брав участь у судових засіданнях. Він відмовлявся давати свідчення, заявивши, що оголосить їх наприкінці розгляду справи. Однак потім зник, і у грудні 2015 року був оголошений у державний розшук.

Внесена родичами Блажівського застава у 9,99 млн грн у березні 2016 року була звернена у дохід держави.

УСБУ в Полтавській області, яке займалося його розшуком, встановило, що екс-чиновник переховується у своїх близьких родичів у Севастополі та Джанкої.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены