ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
Бойовики пішли в атаку в районі «Бахмутки» і накрили вогнем «Світлодарську дугу»
  24 ноября 2017 10:14
|
  476

Бойовики пішли в атаку в районі «Бахмутки» і накрили вогнем «Світлодарську дугу»

Бойовики пішли в атаку в районі «Бахмутки» і накрили вогнем «Світлодарську дугу»

На тлі подій в «ЛНР» російські окупаційні війська на Донбасі не припиняли активних дій на фронті, зокрема в районі Світлодарської дуги та Бахмутської траси

Про це повідомив народний депутат, координатор руху «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

За його даними, у районі Світлодарської дуги, на ділянці між Лозовим і Нижнім Лозовим, впід час обстрілів позицій ЗСУ також діяла бронегруппа противника — пара БМП-2.

«Відпрацювали по схемі — одна стріляє, друга — прикриває. Бронегруппа неодноразово відкривала вогонь із замаскованих позицій, при цьому маневруючи вздовж фронту і змінюючи вогневі позиції. Після обстрілу, під прикриттям автоматно-кулеметного вогню відійшла в глибину своїх бойових порядків», — поінформував Тимчук.

У районі «Бахмутської траси» (район колишнього бп №31) зафіксовано бойове зіткнення: група бойовиків спробувала влаштувати раптовий обстріл передових позицій ЗСУ із зарослої балки в нейтральній зоні, сподіваючись на те, що їм вдасться проникнути до неї приховано. Однак охорона ЗСУ вчасно виявила пересування ворожої групи.

Після чого бою противник був накритий щільним автоматно-кулеметним вогнем, у результаті чого був змушений відійти. «Відхід групи прикривався вогнем двох одиниць 82-мм мінометів типу 2Б14 «Піднос» з позицій на північний схід від Фрунзе», — зазначив керівник групи «ІС».

У районі Докучаєвська (на північ від Центрального кар’єра) окупанти неодноразово відкривали вогонь, використовуючи пару 82-мм мінометів типу 2Б14 «Піднос» і автоматичний міномет 2Б9 «Волошка». Вогонь вівся по передових позиціях ЗСУ в районі породного відвалу і на північ від естакади на східній околиці Новотроїцького.

З південно-західної околиці Старомихайлівки під обстрілу передових позицій ЗСУ на Красногорівці в районі висоти 180,8 і на південний схід від однойменної залізничної станції, противник застосував 120-мм міномет «Сани» зі складу мобільного вогневої групи, яка раніше була зафіксована на Трудовських в районі вулиці Раціоналізаторів.

Окрім того, противник застосував БМП в районі на захід від висоти 272.2, з узлісся (ділянка між Крутою Балкою і Василівкою), обстрілявши передові позиції ЗСУ південніше і вздовж дороги на Верхньоторецьке.

Також протягом доби окупанти неодноразово використовували ЗУ-23-2 та один раз зробили пуск з ПТРК, з метою знищення виявленого ними укриття для особистого складу одного з передових підрозділів ЗСУ.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены