ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
8
7
В центре внимания
Бойовик Ходаковський закликав сепаратиста Захарченка провести чесні вибори
  27 ноября 2017 13:13
|
  399

Бойовик Ходаковський закликав сепаратиста Захарченка провести чесні вибори

Бойовик Ходаковський закликав сепаратиста  Захарченка провести чесні вибори

Екс-командир батальйону бойовиків «Восток» на Донбасі Олександр Ходаковський заявив, що ватажкові «ДНР» Олександру Захарченку не варто боятися «перевороту» за аналогією з «ЛНР», а влаштувати «чесні вибори».

Екс-командир батальйону бойовиків «Восток» на Донбасі, колишній «секретар радбезу «ДНР» Олександр Ходаковський закликав ватажка «ДНР» Олександра Захарченка дати йому можливість взяти участь у «виборах» керівництва «республіки», які мають відбутися 2018 року. Про це повідомляє сайт gordonua із посиланням на Facebook Ходаковського.

«Захарченку нема про що хвилюватися і турбуватися – у його руках медійні ресурси, адміністративний актив і ціла купа лояльних до нього медіаперсон. Тож шанси у нього високі. Йому лише потрібно виявити мужність і піти на відкриту гру, давши мені можливість без непотрібної суєти вийти на виборчу бігову доріжку, а потім зіграти чесно, відмовившись від фальсифікацій на свою користь», – написав Ходаковський.

Він також заявив, що несподівано «луганську тему екстраполювали на наші донецькі простори у вигляді міркувань про можливість реалізації схожого сценарію і у нас, де роль головного чинника майбутніх змін покладено на мою скромну персону». Ходаковський наголосив, що Захарченку нічого боятися.

«У найгіршому разі – він усього лише програє. Але це ж не смертельно, адже так? От і подивимося, з чого він складається, і чого варті слова підлабузників, які запевняють його у всенародній любові», – продовжив Ходаковський.

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены