ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
0
В центре внимания
Байден назвав мудрим рішення Білого дому надати Україні зброю
  24 января 2018 10:08
|
  580

Байден назвав мудрим рішення Білого дому надати Україні зброю

Байден назвав мудрим рішення Білого дому надати Україні зброю

Попередній віце-президент США Джо Байден вважає правильним і мудрим рішення нинішньої адміністрації Білого дому надати Україні оборонне озброєння, оскільки це збільшить ціну агресії для Кремля.

Про це він заявив, під час дискусії в експертному центрі «Рада зовнішньої політики» у Вашингтоні, передає Укрінформ.

«Я вважаю, що це – мудре рішення. Але знову ж, я намагався його просунути протягом двох років», — відповів Байден на запитання, як він ставиться до рішення нинішньої адміністрації про надання Україні зброї.

Він підкреслив, що оборонна допомога з боку США лише «збільшить ціну для Росії» в її агресії проти України попри те, що в РФ існує «велика брехня» про начебто відсутність росіян на окупованому Донбасі. Байден висловив переконання, що в РФ існує політичне протистояння участі росіян у збройному конфлікті на сході України.

Екс-віце-президент також зауважив, що на Донбасі є можливість для стабілізації. Для цього, за його словами, потрібно реалізувати два чинники. По-перше, це викорінення корупції, на чому, як зауважив Байден, наголошується вже тривалий час.

По-друге, зазначив Байден, проти Росії необхідно застосовувати ефективну політику міжнародного санкційного тиску. У цьому зв’язку він повідомив, що разом зі своєю групою експертів-колишніх високопосадовців у попередній адміністрації, контактує з офісом нинішнього віце-президента США Майка Пенса

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены