Перетворити граблі на драбини:

як не дозволити факапам
заважати власній справі


історії розвитку ветеранського бізнесу
(для ветеранів і не тільки)


Перетворити граблі на драбини:

як не дозволити факапам заважати власній справі

історії розвитку ветеранського бізнесу (для ветеранів і не тільки)

Зрозуміти, що більше не хочеться залежати від роботодавця та наважитись відкрити власну справу – це великий шлях.

Щоби він був успішний, потрібно навчитись любити свої помилки, брати на себе відповідальність за них, робити із помилок висновки та не дозволяти їм зупиняти вас.

Не зациклюватись на власних невдачах та правильно до них ставитись цілком реально. Найкраща ілюстрація – історії тих, хто дуже добре знає, як починати щось від самого початку і доводити до успішного розвитку. Не лише у бізнесі, а і в побуті, і в бою та після повернення з війни.

Вони розказали історії своїх помилок у рамках онлайн-нетворкінгу «Від граблів до драбин: правдиві ветеранські історії», який організував проєкт «Без Броні – єдина база ініціатив для ветеранів».
«Чорноморка» уважно вислухала всі історії злетів і падінь на шляху до початку власного бізнесу, ведення громадської діяльності, створення ініціатив чи культурних проєктів. Та вибрала найважливіше з почутого про невдачі та «граблі», на які довелося ступати нашим героям. Аби кожен, хто починає нову справу та боїться зробити щось не так, міг знайти для себе поради з ухиляння від факапів та правильного ставлення до них.

Проєкт складається із трьох частин – про розвиток власної справи, про ведення соціального бізнесу та про те, як говорити про війну. Яка з них виявиться найбільш корисною – справа індивідуальна, але прочитати радимо всі. Бо вони з історій, які варті уваги.
Перейти до ветеранських історій, які допоможуть відповісти на питання:

Авторки проєкту:
Євгенія
Мазур
Валерія
Талалай
Авторки проєкту:
Євгенія
Мазур
Валерія
Талалай
*В оформленні проєкту використані зображення реальних фронтових котів із зони проведення АТО/ООС. Тому що котики чудово розуміються на тому, як уникати болючих падінь та займатися власними справами, ігноруючи всі помилки.
Усі використані фото взяті з відкритих джерел та на сторінках ветеранів у Facebook

Спецпроєкт створено за підтримки єдиної бази ініціатив для ветеранів «Без броні»

© Чорноморська телерадіокомпанія, 2020
Made on
Tilda