«Поки я тут на полі випробувань, я буду продовжувати свою мирну боротьбу, боротьбу за правду, боротьбу за право жити на своїй землі, землі, де мій народ все своє життя, з моменту його утворення, боровся за своє місце під сонцем. Цю боротьбу зараз продовжую я і наше покоління, боротьбу, яка триватиме до Судного дня...
Ось уже третій рік я і мої сім товаришів перебуваємо в катерининських казематах за нашу активну позицію, за те, що ми не мовчимо, коли бачимо беззаконня влади щодо нашого народу. Відтоді як Російська Федерація вторглася на територію півострова Крим...
Я і мій народ із цією реальністю не погодилися і не зламаємося, нас можна вбити, але неможливо зламати. Наш дух неможливо зламати, так як він підтримується Господом світів, хвала Аллаху. І нас анітрохи не засмучують свого роду дії тих, хто творить беззаконня, ми керуємося словами Мухаммада, який сказав: «Краще померти в підпорядкуванні Аллаху, ніж жити в непослуху».
Те, у чому нас звинувачують, а саме в тероризмі, ніякого стосунку до нас не має, тому що ми правовірні мусульмани і ми не приймаємо терор, на відміну від тієї держави, яка на сьогоднішній день нас садить у в'язницю на тривалі терміни.
Іслам чітко і гармонійно будує стосунки між людьми, незважаючи на те, якої вони релігії, нації і кольору шкіри. Про це говоримо ми, говорили свідки звинувачення, а саме представник імам мечетей Криму, а також свідки захисту, де зокрема говорили про те, що Халіфат – це нормальне бажання кожного мусульманина. Це не тільки псевдо Халіфат, створений ІД, а це та держава, яку заснував Пророк місті промениста Медіна з гармонійним суспільством, де проживали християни, іудеї, ідолопоклонники разом з мусульманами в мирі та злагоді.
Це, на жаль, сувора реальність сучасної Росії, яка не отримала користі зі своєї історії. Як сказав один правитель: «Минулі помилки не виправдовують їх повторення». Трагедія – засіб для живих, щоб взяти мудрість, а не істина, якою слід керуватися в житті. Також, як сказали в одній із книг, які я зустрів в СІЗО Краснодара, російські юристи Матузов і Малько, у спільній праці під назвою «Теорія держави і права»: «Ідеолого-партійне тоталітарне правління, панівне в нашій країні і основою якого було не тільки однодумність, але і єдина дія, сформувало у людей такі комплекси і стереотипи як страх, боязнь відповідальності, пасивність, апатія, конформізм, догоджання, бездумне виконавство, чиєсь шанування, спрацьовування рефлексу, як ніби нічого не вийшло. Все це глибоко вкоренилося в суспільній свідомості і для багатьох стало життєвою філософією».