ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
3
7
8
8
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
3
7
8
8
Проекты
ЗОНА КОНФЛІКТУ
  14 мая 2017 17:05
|
  5907

ЗОНА КОНФЛІКТУ

ЗОНА КОНФЛІКТУ

Чорноморська ТРК у партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини представляють проект «ЗОНА КОНФЛІКТУ».

В епоху інформаційного суспільства історія розвитку будь-якої незалежної держави тісно пов’язана з інформаційними операціями — маніпуляціями, інсинуаціями, дезінформацією, обманами тощо. Таким чином, сучасна боротьба держави за свою незалежність — це свого роду інформаційна боротьба. Треба не брехати суспільству, а дійсно працювати – з цими словами ми хочемо і будемо звертатися до влади. Офіційне висвітлення подій на фронті стає все більш схожим на театр абсурду, хоча і сподіваємося, що робиться це щирими патріотами, з їх розумінням, що під час війни є особливі мотиви оприлюднення тієї чи іншої інформації. Хто має вуха — почує. Хто має очі — вже бачить.

Метою та завданням проекту є: забезпечення прав і свобод людей, які постраждали від збройного конфлікту, висвітлення роботи судової системи захисту України та всіх поточних подій сьогодення, які не були відфільтровані через інтереси влади, бізнесу або політиків. Ми будемо шукати шляхи вирішення проблем наших громадян, які опинилися в епіцентрі конфлікту разом із юристами, експертами, представниками влади.

Дивіться програму «ЗОНА КОНФЛІКТУ» із ведучою Оксаною Щирбою в ефірі Чорноморської ТРК щосуботи о 17:00 (повтор випуску – щонеділі о13:00).

Oops, something went wrong.

© Черноморская телерадиокомпания, 2024Все права защищены