ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
4
ДЕНЬ ОККУПАЦИИ:
2
7
9
4
В центре внимания
Геращенко про відео з заручниками ОРЛО: будь-яка звістка важлива
  24 ноября 2017 16:45
|
  674

Геращенко про відео з заручниками ОРЛО: будь-яка звістка важлива

Геращенко про відео з заручниками ОРЛО: будь-яка звістка важлива

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко називає важливою і для влади, і для родин заручників появу відео з військовополоненими в ОРЛО.

Про це вона сказала у коментарі журналістам 24 листопада. Про це повідомила  «Українська Правда»

«Про відео українських заручників, яких зняли в луганській тюрмі. Я рада тому, що хлопці вперше за багато місяців змогли поговорити зі своїми родинами. Будь-який шанс, коли вони можуть дати вісточку рідним, – це для нас велике свято, це для нас дуже важливо і для родин це важливо», — сказала Геращенко.

Вона також додала, що всі розуміють, навіщо «все це запускається в мережу, і з цього робиться така непроста історія».

«Наше ставлення таке: родини отримали сигнал від хлопців, побачили їх живих. Це важливо. Все інше залишається на совісті організаторів цього дійства», — сказала Герщенко.

За її словами, рідним українських полонених не так часто випадає можливість отримати хоч якусь звістку про заручників.

«У нас є проблеми з передачею листів і особистим спілкуванням. Наприклад, ті заручники, які знаходяться у макіївській колонії, вони не мають права на дзвінок уже майже 2 роки.

І теж єдиний контакт з родинами у них був, коли одна народна депутатка забігла з камерами у тюрму, познімала все це і виклала в ефір. Тільки рвали серце родинам, але з іншого боку – родини змоги побачити хлопців», — сказала Геращенко.

Вона наголосила, що влада серйозно працює над тим, щоб розблокувати процес звільнення заручників і «аби все це нам вдалося зробити до нового року».

© Черноморская телерадиокомпания, 2021Все права защищены